Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vzdušný útok

VZDUŠNÝ ÚTOK CW

clash-of-clans-characters-dragon.png

Platí stejná pravidla jako u pozemního útoku. Zjistíme zda porazíme soupeře. Pokud ano, vybereme si jednu stranu vesnice odkud pošleme draky. Vhodná strana se vybírá tak, že najdeme dvě vhodná boční místa na takzvaný zářez. Použijeme krále nebo královnu. Ti zničí krajní nechráněné budovy. Necháme si do CC (castle) poslat draka nebo balony. Zářez slouží k tomu aby se draci nerozletěli dokola, ale držli linii vedle sebe. Proto je ani nepouštíme na jedno místo za sebou, ale roztáhneme je po celé délce vesnice vedle sebe.

Dáváme si pozor na air sweeper (fukary), které nám můžou postup draků ztížit.

Máte dvě možnosti použití spelů. Můžete použít blesky na zničení air defense spolu se zemětřesem. Druhá možnost je použití urychlovačů, které zrychlí draky a tím pádem se dříve dostanete k airdefensům nebo k town hall. Jestliže jsou air defense blízko vnějších hradeb je možnost použít hogy, kteří je zničí.

U tohoto útoku nesmíme zapomenout na vytažení soupeřova donat. V případě, že je hluboko, použijeme spell - jed při samotném útoku.

V případě, že máte poslaného draka ho vypustit nejlépe doprostřed řady, aby směřoval na střed vesnice a zničil town hall.